Breaking

LightBlog


Monday, December 7, 2015

Sunday, November 29, 2015

Thursday, November 26, 2015

Wednesday, November 25, 2015

Monday, November 16, 2015

Sunday, November 15, 2015

Lupa

November 15, 2015
Lupa. Ya, sesederhana itu. Hal sesederhana itu pula yang membuatku merasa sedih. Aku tidak mudah sedih oleh hal-hal rumit, andaikata k...

Thursday, October 22, 2015

Friday, October 16, 2015

Saturday, September 19, 2015

Sunday, September 13, 2015

Monday, August 31, 2015

Monday, August 10, 2015

Sunday, August 9, 2015

Wednesday, August 5, 2015

Sunday, August 2, 2015

Friday, July 31, 2015

Tazkirah

July 31, 2015
"Sungguh, dakwah ini adalah mata rantai. Dan kita mahu menjadi sebahagian daripada mata rantai itu biar sedikit cuma peranan kita!&qu...

Saturday, July 11, 2015

Monday, July 6, 2015

About Me

My photo

Cik Candy adalah pemilik blog http://cikcandysour.blogspot.com. Ini adalah akaun kedua. Akaun pertama diberinama Cik Kejupenyet dan pemilik blog http://akukaudansesuatu.blogspot.com.

|CIK KEJUPENYET II | asal negeri penyu | lepak sepang | student | chargeman A1 | blogger | gemar merapu & merepek | bukan jual kerepek |
Adbox